luni, 8 octombrie 2012

Rezultate O4

Două echipe evolueză în linie dreaptă în această serie, Lumina Ziduri, care câştigă tot, şi Olimpia Morteni, care pierde absolut tot, în mod firesc primii având cel mai bun atac, iar ultimii cea mai proastă apărare.

5 comentarii:

1. echipele din visina isi contesta jukatorii la ajfd. 0-3. 3-0.....:))))

RăspundețiȘtergere
  2. crovu - rascaeti 4-3 insa acolo unde un cetatean din crovu a stat minut de minut langa tusier acesta din frica sau stiu eu putina experienta nu a mai ridicat absolut nimic acordand offside centralul foarte urat rusine. in timp ce la juniori 1-0 pentru oaspeti unde juniorii petrolului au facut un meci foarte slab primind gol in minutul 3 dupa care nu am mai jucat absolut nimic

????????????????

5. dupa contestatia castigata de ungureni an meciul cu visina asa sa stabilit la AJF !sa vedem la recurs ce se antampla ?