Clasament Onoare

2 comentarii:

1. sa vedem cum se va modifica de la etapa la etapa...ce surprize ne va aduce...si ce dezamagiri poate produce...asa ca sa-l urmarim cu interes,cum si altii au interese "de onoare"...

RăspundețiȘtergere
  2. pai normal ca va fi cu surprize ca noi(v.visina)la jugureni am fost facuti praf de arbitrii care nu au vrut sa supere gazdele si daca era 5-0 la pauza pt.noi nu se supara nimeni,asa ca pt.a doua repriza s-a jucat ca si cum arbitrii nici nu au fost pe teren.0-0 a fost un scor mare pt.jugureni,dar daca vor intalni arbitrii care vor fi impartiali sau ii vor defavoriza vor fi ciuca batailor.noi ne pregatim pt.meciul urmator cu corbii mari in care vrem sa facem scor sa recuperam ce nu a intrat cu jugurenii :)))))