joi, 21 noiembrie 2013

Noiembrie ultimul bal

Luptă interesantă, în 4, pentru titlul onorific de campioană de toamnă în ultima etapă a turului în Onoare Vest. Cea mai dezavantajată pare a fi AS Corbii Mari care joacă în deplasare la Vişina, o echipă care poate face meciuri spectaculoase, în rest PCM Ungureni, Progresul Mătăsaru şi CS Petreşti evoluează pe teren propriu în faţa unor echipe clasate de la locul 10 în sus.

25 de comentarii:

1. Stie cineva unde se joaca Rascaeti - Ionesti ?

RăspundețiȘtergere
  2. Răspunsuri
    1. la Rascaeti ..terenul nu a fost suspendat

Ștergere
    2. ce pacat! era bine sa se joace la visina.....dar nu.i nimic....astia din ionesti ,ati scapat tata de data asta...dar in retur va trebui sa ju cati la visina...atunci sa va vad pe unde o sa scoateti camasa!abia astept

Ștergere
    3. Eu nu inteleg , la ce AMENINTATI ? Rezolvati ceva ?

Ștergere
  3. Probabil esti un taranoi care nu iese din Visina decat la fotbal...altfel ne putem vedea si in alta ocazie..dai un semnal si ne salutam in Gaesti.....

4. Minutul 15, Recolta Crovu rateaza o lovitura de la 11 metrii in partida cu Sportu Mogosani, la scorul de 0 - 0.

5. Deschidere de scor in partida Crovu - Mogosani. In minutul 24 este 1 - 0 pentru Crovu.

6. Minutul 27 are loc o ratare incredibila a celor de la Mogosani ! Un jucator rateaza cu poarta goala. Incredibil !

7. In minutul 29 are loc o incredibila ratare a celor de la Mogosani. Un jucator a ratat singur cu poarta goala !

8. Minutu 33. Crovu - Mogosani 2 - 0

9. Minutul 35. Crovu - Mogosani 3 - 0.

10. Minutul 39. Mogosani reduce din diferenta printr-o lovitura de la 11 metri.
    Crovu - Mogosani 3 - 1.

11. Minutul 43, Mogosani revine din nou in lupta reducand din diferenta.
    Crovu - Mogosani 3 - 2.

12. Pauza. Crovu - Mogosani 3 - 2

13. Rasturnare incredibila de scor ! De la 3 - 0 pentru Crovu, este 3 - 3. Mogosani egaleaza in minutul 55.

14. Minutu 70, Crovu - Mogosani 4 - 3.
    O gafa a portarului din Mogosani si Crovu preia conducerea.

15. Scor final: CROVU - MOGOSANI 4 - 3.
    Un meci frumos cu goluri multe.

16. O corespondenta inspirata de la un meci palpitant. Multumim Razvan!

17. Petrolul Rascaeti - Vointa Ionesti 2-1 seniori 1-2 la juniori

18. Vointa Visina- AS Corbii Mari 2-1 ..si binenteles eterna si deja celebra contestatie a celor din Corbi..evident..ca e pierduta
    hai Vointaaaaaaaaaaaaa!!!...mereu imprevizibila!!!..nu va bucurati... Petresti , Matasaru,Ungureni sau Zavoiu..aveti viata grea ..la Visina sau cu Visina

19. vointa visina -corbii mari 4-2 juniori

20. pe cine a facut contestatie corbi mari?

21. Matasaru-jugureni 15-3 seniori