Spicul Jugureni - PCM Ungureni 2-3

Promoţie
    Voinţa Pierşinari-Unirea Româneşti 4-5
    Neajlovul Puntea de Greci - Dinamo Odaia Turcului 0-3
    (echipa gazdă, Neajlovul, nu s-a înscris în campionat, ca multe altele. Cu toate acestea cele două echipe au jucat un meci amical, scor 3-4. Se pare că plata arbitrilor a devenit o povară prea mare pentru unele echipe)

PS
    Mulţumim celor care ne transmit rezultate.

13 comentarii:

1. Scorul corect la meciul Puntea de Greci -Odaia Turcului a fost 3-4.....un meci frumos prestat de ambele echipe.

RăspundețiȘtergere
  2. Meci frumos la Corbi Mari cu multe goluri la pauza find 0-0 dupa paua petrolul conducea la un momendat cu 2-0 apoi gazde egaland apoi petrolul a prelua din nou conducerea cu 3-2 da an apararea petrolului au aparut foarte multe gafe gazdele profitand si anscrind gol dupa gol a final gazdele au castigat cu 5-3...

3. Sageata Branistea - Unirea Pitaru 4-1

4. Olimpia Morteni - CS Petresti ( CM ) 3-2

5. arbitri de ... la selaru meciul vorbt pt x eliminari fck arbitraj

6. la selaru s-a pregătit terenul pentru ungureni ca sa promoveze v-o spune un apropiat selaru prieten cu marius şi gila foşti jucători la selaru a fost premeditat banii pt arbitrii au venit de la ungureni şi de 10 visinei a fost vb sa fie eliminat de gila şi 7 a fost conjuctura asă că voinţa sigur castiga dar cn are bani vb indiferent de divizie asă că ............jucător selaru sc pt marius so gila

7. frumos meci la Piersinari,unde Romamesti a revenit "miraculos"dp pauza,de la 3-0 pt echipa gazda si a reusit sa inscrie de 5ori in zece minute.Ma intreb kre o fi fost "baremul"pt aceasta victorie.

8. Romanestiul vrea in onoare cu ORICE PRET si cu 3-0 la pauza a sarit la cap mai tare.

9. Sa le fie rusine !!!

Ambelor echipe .

10. SE PARE CA VOINTA VISINA ECHIPA LUI JANEL BAIAT OBRAZNIC DE COMUNIST VREA SA DEA VINA PE ARBITRII, CICA AU FOST FURATI, POSIBIL, DAR EL LA UN COMENTARIU ANTERIOR VREA SA INDUCA IDEEA CA A FI COMUNIST E UN LUCRU BUN, MAI OBRAZNICATURA FARA PAR (A SE VEDEA INCEPUTUL DE CHELIE)TU VREI SA SPUI CA NOI CONTRIBUABILII NU AVEM DREPTUL SA CEREM CA IN ACEASTA ECHIPA SA JOACE IN PROPORTIE DE 70% COPII DIN COMUNA, CA NU DAM O APA SAU UN SUC LA SFARSITU MECIULUI? ITI REAMINTESC MAI SAMSARULE DE TERENURI CA NOI PLATIM TAXE SI IMPOZITE SA-TI ETALEZI TU CUNOSTINTELE MANEGERIALE DE MARE ANTRENOR SI TOT NOI ACESTI CETATENI AI ACESTEI COMUNE CONDUSA DE PSD SI DE SERGIULICA FARA FRICA SI ACESTA DIN URMA CEL MAI TARE PRIMAR DE DUPA REVOLUTIE CARE A REUSIT IN 9 ANI DE MANDAT SA NE SCOATA DIN EPOCA DE PIATRA SI SPRE LAUDA LUI SA NE ADUCA IN EVUL MEDIU TIMPURIU, ITI PLATIM TIE SALARIUL, AI GRIJA CUM VORBESTI OBRAZNICATURA COMUNISTA CA S-AR PUTEA PESTE 3 ANI SA TE INTORCI DIN NOU LA MOARA DE LA SMA SI DIN NOU SA AI PANTALONII MURDARI SI RUPTI IN FUND, NU CA ACUM I-AI AVEA MAI CURATI, AI GRIJA MAI OBRAZNICATURA CA S-AR PUTEA SA-TI IEI UN SUT IN FUND SI TU SI SLEATCA DE PSD-ISTI, S-AR PUTEA CA ACESTI PLATITORI DE TAXE SA SE SATURE INTR-UN FINAL DE ACESTE PROGENITURI COMUNISTE SI SA TE EXPEDIEZE UNDE TI-E LOCOL ADICA LA MOARA, LA PORCI LANGA SANDEL ANGAJATUL TAU...HAI VOINTA VISINA ECHIPA PLATITORILOR DE TAXE NU ECHIPA LUI GARSON, JANEL, SERGIULICA SI LICUTA(APROPO DE MARELE VICEPRIMAR CIRCULA ZVONUL CA A VRUT PRIMARUL SA-I BAGE CALCULATOR IN BIROU, NU CA EL AR AVEA SI LICUTA CAND A VAZUT CALCULATORUL S-A SPERIAT ATAT DE TARE INCAT A SUNAT LA 112)
    PS. CICA SI PRIMARUL A AVUT UN EPISOD NEFERICIT CU CALCULATORUL, S-A CERTAT CU CONTABILUL CA A DAT 1000 DE EURO PE UN CALCULATOR CARE NU AVEA NICI MACAR TELECOMANDA????????? HAI VOINTA...

11. prietene nu mai da ti vina pe jean diferenta e ca fara bucuresteni suntem praf asa ca ciocu mic